Корзина
96 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
АКЦИЯ «НЕДЕЛЯ ОПТОВЫХ ЦЕН»Сэкономить
+380977111131
+380959111151
+380681555554

"Бунге Україна" відкриває новий завод в Миколаєві вартістю 180 млн.$

Компанія "Бунге Україна" на території Миколаївського морського порту відкриває виробничо-перевантажувальний комплекс компанії, в який входить один з найбільших в Україні заводів з виробництва рослинної олії, масляний термінал і розширені...

08.06.16

Вартість проекту становить $ 180 млн. У компанії відзначають, що будівництво нового виробничого комплексу є однією з найбільших американських інвестицій в аграрний сектор економіки України.

Новий виробничо-перевантажувальний комплекс "Бунге Україна" зможе переробляти і перевалювати 1 млн тонн продукції.

Нагадаємо, що "Бунге Україна" анонсувала будівництво комплексу ще в квітні 2013 року. Згідно з повідомленням компанії, на території, що примикає до зернового терміналу Бунге в Миколаївському МТП, планується побудувати надсучасний завод з переробки олійних і розширити потужності наявного зернового терміналу, з метою забезпечення зростаючих потреб експортного ринку.

"Новий промисловий комплекс в Миколаївському порту посилить світове лідерство "Бунге" в сфері переробки олійних і логістики. Реалізація проекту також принесе безперечну користь українським сільськогосподарським виробникам, розширивши вітчизняні експортні потужності з постачання зерна, олійного насіння, сирої олії та інших продуктів переробки на швидкозростаючі ринки країн Близького Сходу, Північної африки та азії", - говорить Тонни Йенсен, генеральний виконавчий директор "Бунге" в Європі, країнах Близького Сходу і Африки.

Другие новости