Корзина
103 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Акция! На покупку запчастей - СКИДКА 10%Перейти далее
+380977111131
+380959111151

Гройсман пообіцяв аграріям нові варіанти держпідтримки замість пільгового ПДВ

Новопризначений прем'єр-міністр Володимир Гройсман спільно з представниками аграрного бізнесу розробляють і незабаром запропонують на затвердження парламенту нові варіанти державної підтримки аграрного сектору замість пільгового режиму сплати ПДВ.

15.04.16

Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді, представляючи програму нового уряду.

"Спецрежим ПДВ - це не єдиний спосіб стимулювання розвитку галузі Ми спільно з аграріями знайшли варіанти, які вже допрацьовуються до конкретних рішень, і, я думаю, що ми спільно з вами зможемо їх затвердити", - сказав Гройсман.

Він також зазначив, що пріоритетом роботи нового уряду стане підтримка невеликих фермерських господарств і малого, і середнього аграрного бізнесу.

Нагадаємо, сьогодні Рада затвердила склад нового Кабінету міністрів. Міністром аграрної політики та продовольства призначений глава Комітету парламенту з питань аграрної та земельних відносин Тарас Кутовий.

У грудні 2015 року Рада прийняла зміни до Податкового кодексу. Відповідно до Податкового кодексу, операції із зерновими і технічними культурами обкладаються ПДВ в пропорції: 85% нарахованого податку - в бюджет, 15% - в розпорядженні підприємства на спеціальному рахунку; операції з продукцією тваринництва - 20% - до бюджету, 80% - на спецрахунок; інші операції з сільськогосподарською продукцією - 50 на 50. Раніше весь нарахований податок акумулювався на рахунках підприємств.

За інформацією "Лівий берег